V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečný nákup
  • Prodej na splátky

Skateboard Spokey Cactus

Cactus Skateboard Spokey
Photos
  • Video
  • Fotografie
Cactus Skateboard Spokey Cactus Skateboard Spokey Cactus Skateboard Spokey
Skateboard Spokey Cactus

ID: 105774373| SKU: 1000078710

Skateboard Spokey Cactus je vynikající volbou pro nejmladší skateboardisty, kteří trénují své úplně první skateboardingové manévry. Tento board je skvělý pro všechny děti do 20 kg a bude bezpečným a spolehlivým partnerem pro všechna dobrodružství vašich dětí.

499 Kč
Vyprodáno. Prosím zavolejte nám na: 246 088 445
Detaily o produktu

Nejlepší volba mezi dětmi

Skateboard Spokey Cactus má zábavný motiv kaktusu a jasné, atraktivní barvy, takže je populární volbou u většiny dětí. To znamená, že si vaše děti tento skateboard zamilují hned, jak jej uvidí, a pak stráví spoustu času sportovními aktivitami a daleko méně času před televizí, což je skvělé pro jejich zdraví.

Spolehlivá volba na několik nadcházejících let

Skateboard Spokey Cactus je vyroben z vysoce kvalitního javoru, což zajišťuje její odolnost a nízké opotřebení. To znamená, že vaše děti si budou moci svůj nový skateboard užívat po více než jen jednu sezónu.

Vzhledem k tomu, že když jde o skateboarding u dětí, bezpečnost je důležitou otázkou, je skateboard Spokey Cactus vybaven řadou mimořádných bezpečnostních prvků. Spolehlivá ložiska, kolečka, která se mohou přizpůsobit řadě povrchů, a zpevněná protiskluzová páska pro perfektní přilnavost jsou jen některými z prvků, které dělají skateboarding bezpečný a zábavný pro vaše děti.

Technické parametry
Další vlastnosti Maximum user’s weight: 20 kg
Hmotnost 1.1 kg
Materiál PVC
Rozměry deska: 43 x 12 cm, kolečka: 50 x 30 mm

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita