V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
 • 14denní záruka vrácení peněz
 • 100% bezpečný nákup
 • Prodej na splátky

Sada na stolní tenis Donic-schildkrot Waldner 4 AVS

Waldner 4 AVS Sada na stolní tenis Donic-schildkrot
Photos
 • Video
 • Fotografie
Waldner 4 AVS Sada na stolní tenis Donic-schildkrot Waldner 4 AVS Sada na stolní tenis Donic-schildkrot Waldner 4 AVS Sada na stolní tenis Donic-schildkrot
Sada na stolní tenis Donic-schildkrot Waldner 4 AVS

ID: 101508786 | SKU: 1000055083

Využijte širokou škálu dovedností, které vám přináší stolní tenis se sadou Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS! Hrajte topspiny, řezané údery, podávejte a lobujte s jistotou!

499 Kč
Vyprodáno. Prosím zavolejte nám na: 246 088 445
Detaily o produktu

Sada Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS je nejnovějším trendem ve vybavení na stolní tenis. Výpady a natahování se jsou důležitou součástí hry a procvičí si při nich i ty svalové skupiny, které jsou často nevyužívané. Přidejte k tomu kardio cvičení, při kterém se spálí hodně energie, a máte všechno, co potřebujete!

Stolní tenis je jeden z nejoblíbenějších sportů na světě. Stěží najdete jiný raketový sport, který umožňuje takové množství technik, jako je rotace míčku, velmi pomalé a extrémně rychlé údery, přesné umístění míčku, topspiny a řezané údery, stejně jako širokou škálu útočných a obranných technik.

Sada na stolní tenis Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS Set obsahuje dvě pálky úrovně 400 s 1,8mm houbou a ITTF (Mezinárodní federace stolního tenisu) potahem se zabudovaným antivibračním systémem (AVS - viz níže) pro optimální tlumení vibrací. Pálky jsou zabalené v blistru spolu se sadou tří míčků 1* elite. Jedná se o kvalitní tréningové míčky.

Pálky jsou pro vás ideální, pokud chcete hrát základní hru s dobrou kontrolou míčku. Tato sada je vhodná pro každého, kdo se chce naučit všechny techniky hry s dobrou rotací a kontrolou míčku.

DRUH CVIČENÍ, POSILOVANÉ PARTIE: Sada Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS se výborně hodí na vybudování výdrže a zlepšení kardiovaskulárního zdraví

Dopřejte si procvičení celého těla se sadou Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS, kdykoli se vám zachce. Zahrát si stolní tenis nikdy nebylo snazší!

Stolní tenis není jen zábava, ale také velmi účinné cvičení, při kterém se procvičí všechny hlavní svalové skupiny zároveň:

paže a ramena

záda a prsní svaly

přímé a šikmé břišní svaly

boky a nohy.

Pravidelné cvičení má mnoho pozitivních účinků na vaše zdraví a tělo. Pomůže vám:

spalovat kalorie, tuk a hubnout

zlepšit kardiovaskulární zdraví a posílit srdce

posílit svaly a zlepšit výdrž

zvýšit hustotu kostí

zlepšit držení těla, podporu páteře a rovnováhu

zmírnit stres, zvýšit sebevědomí a celkové zdraví.

Zpevněte svaly, zlepšete své kardiovaskulární zdraví a vytvarujte svou postavu za pomoci sady na stolní tenis Donic-Schildkrot Waldner 400 AVS.

Dodatečné informace
 • 2 x pálka na stolní tenis Donic-Schildkrot Waldner 400
 • sada 3 míčků na stolní tenis 1* Elite
 • zabaleno v blistru
 • pomáhá spalovat kalorie, tuk a hubnout
 • zlepšuje kardiovaskulární zdraví a posiluje srdce
 • posiluje svaly a zlepšuje výdrž
 • zvyšuje hustotu kostí
Technické parametry
Hmotnost 0,36 kg
Materiál dřevo, guma

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita