V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
 • 14denní záruka vrácení peněz
 • 100% bezpečný nákup
 • Prodej na splátky

Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart

Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit
Photos
 • Video
 • Fotografie
Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart Rotační nástavec Gymbit
-50%
Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart

ID: 105311173 | SKU: 1000077722

Otáčejte se tam a zpět na cestě k všeobecně lépe vytvarované postavě díky otočné posilovací desce Wonder Core Smart, která maximalizuje šikmé břišní svaly. Tato otočná posilovací deska umožňuje stimulaci různých úhlů, pohybů a kontrakcí, které šokují a spouští růst nových svalů. Sedí k posilovači Gymbit Wonder Core.

Rotační nástavec Gymbit Wonder Core Smart
Na skladě: 9

Před slevou: 799 Kč


Nyní: 399 Kč

Zavolejte nám na: 246 088 445
Detaily o produktu

Nové tajemství pro všeobecně lepší postavu

Maximalizujte účinek svého cvičení s posilovačem Gymbit Wonder Core Smart přidáním otočné posilovací desky Gymbit Wonder Core Smart do svého pravidelného cvičebního programu. Nejenže si povšimnete zásadního rozdílu ve tvaru a velikosti svých šikmých břišních svalů, ale lidé se vás pravděpodobně také budou ptát: "Jaké je tajemství vašeho cvičebního programu?"

Speciálně se zaměřuje na šikmé břišní svaly

Rozdíl spočívá v zaměření na různé svalové skupiny, které obvykle zůstávají bez stimulace. Zatímco většina lidí zaměřuje svá cvičení na zemi na budování střední části těla a tvarování atraktivního pekáče buchet, na šikmé břišní svaly se často zapomíná.

Pomáhá budovat vyrýsované šikmé břišní svaly

Otočná deska Smart je skvělá díky tomu, že můžete využívat různých úhlů, pohybů a kontrakcí, které šokují a spouští růst nových svalů v oblastech, které obvykle zůstávají při běžných cvičeních na břicho bez stimulace. Výsledkem jsou silné a atraktivní šikmé břišní svaly, které se táhnou podél celé střední části těla.

Pomáhá při pravidelném tvarování břišních svalů

Otočná deska Gymbit Wonder Core Smart je perfektním doplňkem, na který jste čekali, protože vám pomůže dosáhnout cílů, pokud jde o budování svalů, snadněji a efektivněji… včetně pekáče buchet a šikmých břišních svalů, které jste vždy chtěli.

Zvyšuje pružnost, která udržuje vaše klouby zdravé

Otočná deska Smart zajišťuje snadnou rotaci ve všech směrech, která zaručuje větší pružnost a snazší pohyb pro celé tělo bez škodlivého dopadu na klouby. A můžete přidat boxovací cvičení, čímž stimulujete růst svalů na nohách pro větší celkovou sílu a energii, která napomáhá při rychlejším hubnutí.

S otočkou deskou Gymbit Wonder Core Smart můžete rychle a efektivně:

 • protočit se k celkově vytvarovanější postavě.
 • zvýšit účinnost a efektivitu svého pravidelného cvičebního programu.
 • zaměřit se na svalový rozvoj šikmých břišních svalů, které často zůstávají bez stimulace.
 • posílit své břišní, šikmé svaly a svaly dolních končetin.
 • vybudovat si atraktivní a silné šikmé břišní svaly a pekáč buchet.
 • hubnout rychleji a snadněji s tím, jak si budujete svaly namísto tuku.

Kompaktní a snadné použití bez nutnosti montáže

Otočná deska Gymbit Wonder Core Smart je kompaktní , snadno se používá a nevyžaduje žádnou montáž. Maximální nosnost je 90 kg.

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita