V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečný nákup
  • Prodej na splátky

Posilovací gumy Gymbit Wonder Core Smart

Wonder Core Smart Posilovací gumy
Photos
  • Video
  • Fotografie
Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy Wonder Core Smart Posilovací gumy
-50%
Posilovací gumy Gymbit Wonder Core Smart

ID: 105976135 | SKU: 1000121270

Zvyšte intenzitu a výsledky svého cvičení s Gymbit Wonder Core přidáním posilovacích pásů Smart, které pomáhají tvarovat vaše tělo a budovat sílu bicepsů a tricepsů. Ideální na různorodá cvičení, která lze provádět kdekoli, a to i na cestách. Pomáhá při rehabilitaci, dodává rovnováhu při cvičení zaměřeném na posilování celého těla.

Posilovací gumy Gymbit Wonder Core Smart

Před slevou: 299 Kč


Nyní: 149 Kč

Zavolejte nám na: 246 088 445
Detaily o produktu

Jednoduchost pro lepší cvičení zaměřené na posilování celého těla

Posilovací pásy Smart jsou navrženy pro jednoduchost a funkčnost, kterou může použít kdokoli, kdykoli a kdekoli. Posilovací pásy vám umožní zvýšit intenzitu a dosáhnout lepších výsledků vašeho zavedeného cvičebního programu díky přidání různých cvičení a proměnlivého zaměření a úrovně cvičení. Používejte posilovací pásy Gymbit Wonder Core Smart, abyste snadno a efektivně:

  • vytvarovali horní část těla se zvláštním zaměřením na bicepsy a tricepsy.
  • posílili své svaly na zádech a pažích pro větší celkovou sílu a pružnost.
  • vylepšili svůj trénink přidáním různých aerobních a anaerobních technik, které zvyšují sílu svalů, kardiovaskulární kondici a zdraví oběhové soustavy.
  • protáhli své tělo s lehkostí, která nemá škodlivý vliv na klouby.
  • pomáhají k rychlejšímu hubnutí a snižují riziko zranění.

Perfektní doplněk k rehabilitačním programům

Posilovací pásy se dlouhodobě používají v rámci rehabilitačních programů po zranění, protože nabízí jednoduchý způsob protažení svalů, který vám umožňuje postupně znovu nabírat a rozvíjet svalovou sílu. To zaručuje tělu klidný a přirozený proces hojení a výrazně to přispívá ke snižování potenciálu pro budoucí zranění.

Váš ideální fitness společník na cesty

Jednou z hlavních výhod používání posilovacích pásů Gymbit Wonder Core Smart na cviky s pásy je to, že požadované vybavení je velmi jednoduché a lze jej na cestách snadno zabalit. Používejte je doma, v kanceláři nebo na služební cestě či na dovolené – posilovací pásy Gymbit Wonder Core Smart jsou pravděpodobně tou nejlepší fitness pomůckou, na kterou nebudete chtít nikdy zapomenout.

Kompaktní a snadné použití bez nutnosti montáže

Posilovací pásy Gymbit Wonder Core Smart jsou kompaktní , snadno se používají a nevyžadují žádnou montáž.

Cvičení střední části těla, horní části těla a kardio v jednom

Dejte dohromady celou sestavu Gymbit Wonder Core Smart, abyste tak teď mohli posilovat střední část těla, horní část těla a absolvovat kardiovaskulární cvičení na jednom stroji.

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita