V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečný nákup
  • Prodej na splátky

Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer

Ab Trainer Posilovač břišních svalů Gymbit
Photos
  • Video
  • Fotografie
Ab Trainer Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer Posilovač břišních svalů Gymbit
Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer

ID: 106049403| SKU: 1000136554

Vylepšený model oblíbeného posilovače! Gymbit Ab Trainer je revoluční posilovací přístroj, který vám pomůže zhubnout, posílit střed těla a vypadat a cítit se skvěle. Posilovač má inovativní design, který umožňuje trénink celého těla. Navíc je plně nastavitelný, aby ho mohli využívat všichni členové rodiny.

1 499 Kč
Zavolejte nám na: 246 088 445
Detaily o produktu

Procvičte celé tělo s posilovačem Gymbit Ab Trainer

Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer je navržen tak, aby umožnil trénink celého těla pomocí 8 skvělých cviků a kardio tréninku. Posílíte tak všechny důležité svaly: střed těla, nohy, boky, stehna, břicho, záda, paže i ramena.

S tímto úžasným posilovacím přístrojem také zlepšíte účinnost jednoduchých cviků, jako jsou sedy-lehy, přítahy kolen, kliky, nůžky, jízda na kole, most nebo cviky na posílení nohou, předloktí, bicepsů a tricepsů. Můžete tak zpevnit celé tělo od hlavy až k patě.

Všestranný posilovač, který může snadno používat kdokoli

Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer nabízí 3 úrovně odporu, které nastavíte pomocí 3 sad pružin, a 15 úrovní obtížnosti, takže si můžete perfektně přizpůsobit trénink svým potřebám, bez ohledu na váš věk, zkušenosti, pohlaví nebo aktuální fyzickou kondici.

Chcete mít štíhlejší postavu? Nastavte si nižší odpor a provádějte více opakování. Takto zhubnete a získáte fyzickou kondici. Chcete mít velké, vyrýsované svaly? Zvyšte odpor a pusťte se do tréninku!

Přenosný posilovací přístroj, který se snadno vejde do každé domácnosti

Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer je nejen přenosný, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoli a zůstat fit i na služební cestě, delším výletě nebo dovolené, ale navíc má kompaktní design, abyste ho mohli doma snadno uložit a přitom nezabíral mnoho drahocenného prostoru.

Kratší trénink a lepší výsledky

Posilovač Gymbit Ab Trainer nabízí dvojnásobně účinný trénink svalů oproti obdobným přístrojům. Ab Trainer výrazně zvýší intenzitu vašeho tréninku, takže spálíte více kalorií než obvykle, vybudujete více svalové hmoty a zároveň vám cvičení zabere méně drahocenného času a úsilí.

Nabízí přesně to, co potřebujete, pokud vás už nebaví dřít na konvenčních přístrojích v nedalekém fitness centru nebo se vám nedaří dosáhnout vysněných výsledků při vašem obvyklém tréninku, způsobu stravování či new-age přístupech k fitness a duševní pohodě.

Oblíbí si ho začátečníci i zkušení fitness nadšenci

Posilovač břišních svalů Gymbit Ab Trainer kombinuje jednoduchý trénink s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení si tréninku individuálním potřebám. Skvěle se hodí pro začátečníky i zkušené uživatele, takže ho můžete používat doma na příležitostné cvičení nebo v posilovně na cílený trénink.

Technické parametry
Další vlastnosti 3 sets of springs: 8kg, 11kg and 17kg

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita